CSO & Avishai Cohen

Yer

Ana Salon

Tarih

08/10/2021

Saat

20:00

BİLET ALIN

Avishai Cohen’in bası ön plana çıkarmak için harcadığı enerji, cazın sınırlarını zorladı ve ona uluslararası ödüller ve dünya çapında tanınırlık kazandırdı. Sürekli olarak dünya çapında en ünlü mekanlarda ve festivallerde sahne aldı ve güçlü bir takipçi ve dinleyici ağı geliştirmesini sağladı.

Avishai Cohen’in ilk dört albümü (Adama, 1998 Devotion, 1999 Colors, 2000 Unity, 2001) Corea’nın ‘Stretch / Concord Records’ etiketi altında piyasaya sürüldü ve zaten müziğinin özünü ve orijinal bestelerini içeriyordu; Akdeniz ve Latin etkileri ve korno ve vokallerin kullanımı gerçekten eşsiz bir ses yarattı.

İçinde yer aldığı genişleyen proje yelpazesi, Avishai Cohen’in 2002 yılında menajeri ‘Razdaz Recordz’ ile kendi plak şirketini yaratmasına yol açarak hem kendi yolunu takip etmesini hem de inandığı yetenekli genç müzisyenleri kaydetmesini sağladı.

Dünyaca ünlü müzik dergileri tarafından “küresel oranlarda caz vizyoneri” ve “yirminci yüzyılın en etkili 100 basçısından biri” olarak nitelendirilen ve ilan edilen Avishai Cohen, 08 Ekim 2021’de Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası ile birlikte CSO Ana Salon’da sahne alacak.
 

Bastien Stil, Şef
Avishai Cohen, Bas-Vokal
Elchin Shirinov, Piyano
Roni Kaspi, Bateri

Bilet Fiyatları:

1.      Kategori: 300 TL.

2.      Kategori: 200 TL.

3.      Kategori: 150 TL.

4.      Kategori:   70 TL. (Kategori üzerinden %50 öğrenci İndirimi)